2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Podlaskie
  5. Praca za granicą - Białystok
  6. Praca za granicą - Centrum
Dodane 13 maja 2024

Monter paneli fotowoltaicznych w Niemczech

Wynagrodzenie

8 000 - 14 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Jesteśmy Polską firmą, działającą w branży fotowoltaicznej. Poszukujemy monterów do pracy w delegacji na terenie Niemiec , zapewniamy zakwaterowanie , dojazd oraz ciągłość zleceń , wynagrodzenie miesięczne mieści się w przedziale 8000-14000 zł , praca w systemie 3 na 1 .

  • - monter

Uwaga! Nie masz doświadczenia w branży? Nic nie szkodzi! Zapewniamy pełen pakiet szkoleń wprowadzających, aby każdy miał szansę na rozwój w branży fotowoltaicznej.

Zakres obowiązków:

Monter:

  • montaż konstrukcji

  • montaż paneli

  • przygotowanie przewodów do podłączeń

  • praca na dachu/gruncie

  • dbałość o prowadzenie dokumentacji pomontażowej

Wymagamy:

  • kultury osobistej - warunek konieczny

  • czynne prawo jazdy kategorii B

  • chęci do pracy, sumienności, staranności i zaangażowania

  • chęci do rozwoju i poszerzania wiedzy

  • dbałości o estetykę

  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach

  • dobrej organizacji pracy

  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • elastyczne warunki współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B)

  • stabilne zatrudnienie

  • wyposażenie w niezbędne narzędzia do pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od wyników

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 892980587