2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Tychy
Dodane 13 maja 2024

Monter Paczkomatów

Wynagrodzenie

12 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Dzień dobry. Jesteśmy liderem rynku usług montażu samoobsługowych maszyn paczkowych. Realizujemy proces rozstawień w całości od odbioru urządzeń z produkcji, po oddanie urządzenia do komercyjnego użytku. Odbiorcą naszych usług jest operator pierwszej i największej sieci paczkomatów w Polsce. W związku ze stałym wzrostem zleceń -praca gwarantowana na kolejne lata w celu dołączenia do naszej stałej kadry i stworzenia wykwalifikowanych brygad poszukujemy niezależnie od siebie na stanowiska : monterów, elektryków i elektromonterów. Zakres obowiązków polega na montażu maszyn paczkowych (wraz z testowaniem poprawności ich działania) na terenie Polski, a jeśli chciałbyś pracować za granicą - Francja. Zapewniamy pokrycie kosztów zakwaterowania-hotele nie hostele i inne... Na starcie dwutygodniowy etap wdrożenia z kompletnym wyposażeniem stanowiska wraz z samochodem służbowym. Stałe wsparcie kadry kierowniczej i naszych liderów. Pomoc przy prowadzeniu działalności gospodarczej, jeżeli będzie potrzebna. Wymagania: doświadczenie w branży budowlanej, elektrycznej lub montażowej, prawo jazdy kat. B, chęć do pracy, elektryk- uprawnienia SEP do 1KV. Jeżeli jesteś osobą ambitną lubiąca poszerzać swoje doświadczenie-dołącz do nas proponujemy konkurencyjne wynagrodzenie. Proszę o wysyłanie CV na podany adres mail . Procedura- po otrzymaniu dokumentu i po weryfikacji nasz dyrektor będzie bezpośrednio kontaktował się telefonicznie

Twój zakres obowiązków

  • montaż maszyn paczkowych - rynki zagraniczne

  • testowanie poprawności działania maszyny

  • raportowanie prac w aplikacji mobilnej

  • jeśli posiadasz uprawnienia i umiejętności możemy zlecić przygotowanie instalacji elektrycznych

  • Nasze wymagania

    • doświadczenie w branży budowlanej, elektrycznej lub montażowej,

    • prawo jazdy kat. B

    • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi

    • elektryk- uprawnienia SEP do 1KV.

    • dokładność , sumienność

    • chęć do pracy

    • doświadczenie z fotowoltaiką-mile widziane.

      co oferujemy

      • atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji)

      • ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się firmie

      • możliwość zdobycia wiedzy w rozwojowej branży

      • niezbędne narzędzia pracy, komputer, samochód służbowy

      • zapewniamy pokrycie kosztów zakwaterowania-hotel nie hostele itp.

      • pełne wsparcie w założeniu i prowadzeniu działalności gospodarczej

      • dwutygodniowy etap wdrożenia z kompletnym wyposażeniem stanowiska wraz samochodem służbowym.

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 915186353