2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Lubelskie
  5. Montaż i serwis - Dęblin
Rekrutacja RTC
Dodane 13 czerwca 2024

Monter/Operator wózka widłowego - PRACA OD ZARAZ

Lokalizacja

Dęblin

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Jesteśmy profesjonalną firmą montażową, zajmującą się montażem regałów magazynowych. Naszą działalność prowadzimy na rynku Polskim oraz rynkach całej Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowanym personelem oraz profesjonalnym sprzętem monterskim.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Monter/Operator wózka widłowego/Manitou. Praca w krajach UE - aktualnie prowadzimy projekty w Niemczech i we Włoszech.

 Praca od zaraz!

Opis stanowiska:

- praca w krajach UE;

- operowanie wózkiem widłowym/Manitou na terenie budowy;

- montaż konstrukcji stalowych, regałów magazynowych;

Wymagania:

- uprawnienia do obsługi wózka widłowego/Manitou - UDT (warunek konieczny);

- doświadczenie na podobnym stanowisku;

- wysoka motywacja do pracy;

- dyspozycyjność;

- sumienność;

- dokładność;

- odpowiedzialność za powierzone zadania;

Oferujemy:

- umowę o pracę lub umowę B2B;

- wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i umiejętności;

- zakwaterowanie;

- ekwiwalent pieniężny;

- dojazdy na budowę firmową flotą samochodową - wyjazdy z siedziby firmy: ul. Balonna 1a w Dęblinie (08-530);

- elektronarzędzia;

Lokalizacja

Dęblin,

Lubelskie

Lubelskie, Dęblin
ID: 920366499