2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Świętochłowice
Dodane 11 kwietnia 2024

Monter opakowań - pakowacz "OPAKODREW" PPHU Świętochłowice

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Świętochłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Poszukujemy pracowników na stanowisko Monter opakowań-pakowacz.

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie towarów klienta takich jak maszyny, urządzenia czy części zamienne w skrzynie i na palety

  • pakowanie w siedzibie firmy oraz wyjazdowe w miejscu wskazanym przez klienta

  • umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi i maszyn stolarskich

  • montaż zbijanie za pomocą młotków pneumatycznych /skręcanie wkrętarką oraz kompletowanie opakowań – skrzynie, palety, łoża

    Nasze wymagania

    • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej i przy użyciu elektronarzędzi, pił stołowych

    • brak przeciwwskazań do wykonywania pracy w warunkach podwyższonego hałasu i pyłu

    • praca wiąże się z wyjazdami

    Mile widziane

    • uprawnienia UDT na wózek widłowy, suwnice itp.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozpoznawalnej firmie na rynku od ponad 30 lat

  • przyjazną niekorporacyjną atmosferę i pracę w zgranym zespole

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów

  • niezbędne ubrania robocze i środki ochrony osobistej BHP

  • wdrożenie w zakresie stanowiska pracy i specyfiki działania firmy

  • pewne miejsce pracy w pełnym wymiarze godzin (weekendy dla znajomych i rodziny)

  • praca na 1 zmianę

  • Kursy UDT na wózki widłowe itp.

  • Ja godomy tukej.

Lokalizacja

Świętochłowice,

Śląskie

Śląskie, Świętochłowice
ID: 910982118