2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Lakiernik, blacharz
  5. Lakiernik, blacharz - Wielkopolskie
  6. Lakiernik, blacharz - Tarnowo Podgórne
Dodane 18 kwietnia 2024

Monter nowych części karoseryjnych, pomocnik blacharza

Wynagrodzenie

6 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma będąca podwykonawcą dla producenta samochodów dostawczych w zakresie modyfikacji i zabudowy pojazdów do 3,5 tony poszukuje pracowników na stanowisko monter części karoserii.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·        samodzielny montaż i demontaż elementów w celu modyfikacji nowych samochodów dostawczych do 3,5 tony

·        współpraca z innymi pracownikami serwisu

WYMAGANIA:

·        doświadczenie w pracy z samochodami

·        wykształcenie minimum zawodowe samochodowe lub średnie techniczne

·        obsługa narzędzi warsztatowych, ręcznych i elektrycznych

·        precyzja, rzetelność, staranność i samodzielność w działaniu

·        dobra organizacja pracy

·        umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

·        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·        praca w pełnym wymiarze czasowym

·        praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6-14 lub 7-15

·        praca w firmie o stabilnej pozycji na rynku

·  wynagrodzenie 4000-6000 na rękę

Miejsce pracy: Tarnowo Podgórne

Lokalizacja

Tarnowo Podgórne,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Tarnowo Podgórne
ID: 881421090