2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Wielkopolskie
  5. Montaż i serwis - Poznań
  6. Montaż i serwis - Junikowo
Dodane 28 maja 2024

Monter Mieszalników

Lokalizacja

Poznań, Junikowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma ICH Poland Sp. z o.o. sp.k. będąca autoryzowanym dystrybutorem i serwisem wiodących producentów dozowników grawimetrycznych i wolumetrycznych, służących m.in. do barwienia farb, tynków i lakierów, poszukuje pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Praca w siedzibie firmy w godzinach 7 - 15

  • Rozkręcanie, naprawa i skręcanie maszyn takich jak dozowniki kolorantów, miksery i wytrząsarki

  • Instalowanie maszyn nowych i zregenerowanych

  • Wykonywanie przeglądów okresowych i napraw serwisowych

  • Dbanie o wysoką jakość wykonywanych napraw

  • Wypełnianie raportów serwisowych

Wymagania:

  • Rozwinięte umiejętności manualno – techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziana znajomość języków obcych (niemiecki, angielski)

  • Mile widziane uprawnienia SEP "E"

Oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającej pozycję lidera na rynku

  • Zapewniamy okres wdrożeniowy i przyuczenie niezbędne do wykonywania pracy na tym stanowisku

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy w tym samochód, laptop, telefon

  • Szkolenia u producentów maszyn (Włochy, Holandia, Niemcy)

  • Dofinansowanie do kart Benefit (Multisport)

  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie

  • Możliwość skorzystania z pakietu medycznego

  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest ICH Poland Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Plewiskach, przy ul. Owsianej 5. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Junikowo
ID: 919906572