2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Nowa Huta
Dodane 22 kwietnia 2024

Monter- mechanik

Wynagrodzenie

4 500 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Opis stanowiska

·         Montaż linii technologicznych i instalacji infrastruktury technicznej,

·         Relokacja maszyn za pomocą urządzeń transportu bliskiego,

·         Prowadzenie bieżących prac konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją,

·         Diagnozowanie i usuwanie awarii maszyn i urządzeń,

·         Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń.

Wymagania

·         Wykształcenie techniczne min. zawodowe o kierunku mechanika lub pokrewnym,

·         Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz przyrządami pomiarowymi.

·         Odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie w powierzone obowiązki.

·         Doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności, doświadczenie przy wykonywaniu montażu linii technologicznych będzie dodatkowym atutem,

·         Mile widziane umiejętności spawalnicze TIG,

·         Osoby początkujące w zawodzie również bierzemy pod uwagę, cenimy chęć zdobycia nowego doświadczenia,

·         Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

·         Pracę przy realizacji ciekawych projektów w kraju i zagranicą w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         Wdrożenie do pracy i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uprawnienia UTD, SEP, IPAF.

·         Miła atmosfera pracy i możliwość poznania różnych gałęzi przemysłu,

·         Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

·         Prywatna opieka zdrowotna oraz ubezpieczenie grupowe.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 855808928