2. Praca
  3. Mechanika i lakiernictwo
  4. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator
  5. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Mazowieckie
  6. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Warszawa
  7. Mechanik, elektromechanik, wulkanizator - Białołęka
Hert sp. z o.o. Warszawa
Dodane 31 maja 2024

Monter - Mechanik

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Hert - lider w branży piekarniczo-cukierniczej zatrudni osobę na stanowisko: Monter - Mechanik

Szukamy osób, które pasjonują się techniką i mają (lub chcą zdobyć) doświadczenie oraz rozwijać się poprzez bezpośredni kontakt z najnowszymi technologiami w branży piekarniczo – cukierniczej.

Twój zakres obowiązków

·         montaż maszyn spożywczych z podzespołów na podstawie dokumentacji technicznej

·         instalowanie urządzeń u klienta, uruchomienia

Nasze wymagania

·         zainteresowania mechaniczne

·         samodzielność i zaangażowanie

·         dobra organizacja pracy

·         podstawowa znajomość pakietu Office i obsługi komputera

·         prawo jazdy kat. B

Mile widziane

·         znajomość zagadnień elektryki i automatyki

·         umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych

To oferujemy

·         zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·         doskonalenie umiejętności z zakresu mechaniki i budowy maszyn oraz automatyzacji produkcji

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 918884806