2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Gdańsk
  7. Obsługa produkcji - Rudniki
Dodane 23 kwietnia 2024

MONTER mebli ze stali nierdzewnej/gastronomicznych/technologicznych

Wynagrodzenie

4 500 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Rudniki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Firma Bludnicki Sp. z o.o. to producent wyrobów ze stali nierdzewnej. W swojej ofercie oferuje głównie meble ze stali nierdzewnej dla gastronomii, oprócz tego produkuje wszelkiego rodzaju maszyny, konstrukcje i podzespoły ze stali nierdzewnej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracowników na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI - MONTER

Miejsce pracy: Gdańsk u.Elbląska 125B

Wymagania:

•obsługa elektronarzędzi ręcznych

•zdolności manualne (wykonywane wyroby z dużą precyzją)

•zaangażowanie, kreatywność, samodzielność w wykonywaniu obowiązków

•dbanie o jakość produktu

•umiejętność pracy w zespole

• znajomość spawania metodą TIG (uprawnienia niewymagane)

Obowiązki:

•montaż/składanie wyrobów z gotowych elementów (ze stali nierdzewnej)

Oferujemy:

•stałą i pewną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

•szkolenie w zakresie wykonywanych czynności

*wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mail'owy: PRACA(a)BLUDNICKI.PL

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Rudniki
ID: 782994116