2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Kępno
Dorian Teneta
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter mebli kuchennych, monter kuchni, stolarz, Niemcy

Wynagrodzenie

13 000 - 21 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kępno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

(wynagrodzenie w tytule podane netto !)

Poszukujemy kandydatów na stanowisko montera mebli kuchennych na terenie Niemiec.

Lokalizacja: Niemcy, Dusseldorf

Zarobki w okolicach od 120 do 180euro-dniówka netto (w zależności od doświadczenia i poziomu zaawansowania jezyka niemieckiego)

Praca możliwa również w soboty- dla chętnych.

Zakres obowiązków:

- przewóz kuchni do klienta docelowego,

- montaż mebli kuchennych oraz podłączanie sprzętu AGD (tj. zmywarka, płyta indukcyjna, lodówka)

- montowanie systemów kuchennych takich producentów jak: Nobilia, Nolte, Schöller, küche express.

- obsługa podstawowych narzędzi.

Oferujemy:

- ciekawą pracę z możliwością rozwoju,

- atrakcyjne wynagrodzenie od 13 000zł netto w wzwyż, (przy przepracowanym pełnym miesiącu)

- organizujemy bardzo dobre warunki mieszkalne (odpłatnie 300e-miesiąc)- możliwość zakwaterowania również na własną rękę.

- opiekę oraz pomoc polskiego koordynatora.

- współpracę na podstawie umowy o pracę, umowy zlecenie lub kontraktu B2B.

- odzież BHP oraz niezbędne wysokiej klasy narzędzia Festol do wykonywania pracy,

- system pracy według niemieckich standardów

Oczekujemy:

- poważnego i odpowiedzialnego podejścia do pracy,

- prawa jazdy kat. B,

- języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,

- doświadczenia w montażu mebli kuchennych,

-umiejętności trasowania oraz cięcia blatów kuchennych,

- wiedzy na temat korzystania z narzędzi tj. zagłębiarka, wyrzynarka,

- siły fizycznej.

Zależy nam na długotrwałej współpracy i obustronnym zadowoleniu.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu, oddzwonimy ze szczegółowymi informacjami.

Lokalizacja

Kępno,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Kępno
ID: 811193798