2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Gorzów Wielkopolski
Dodane 28 maja 2024

Monter Linii Kablowych Wysokiego Napięcia

Wynagrodzenie

10 000 - 13 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: NiemcyOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie do połączenia kabli WN (525 kV DC)

  • Wykonywanie połączeń kabli przy zastosowaniu muf WN

  • Wykonywanie uziemień

  • Praca na projektach energetycznych onshore i/lub offshore

  • Przeprowadzanie kontroli technicznych i jakościowych wykonanych prac

Nasze wymagania

  • Absolwenci Szkół zawodowych i średnich

  • Doświadczenie w branży mechanicznej i/lub elektrycznej – będzie dodatkowym atutem

  • Motywacja do pracy

  • Chęć zdobycia i podniesienia swoich umiejętności językowych oraz technicznych

  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

  • Gotowość do wyjazdów służbowych (ok. 200 dni w roku)

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność

  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

  • Znajomość języka angielskiego - konieczna

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Posiadanie uprawnień spawalniczych

  • Doświadczenie w łączeniu kabli WN i/lub przewodów światłowodowych

  • Doświadczenie w branży wysokich napięć

  • Posiadanie uprawnień elektrycznych WN (E i D)

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Praca w ramach umowy o pracę

  • Bardzo dobre warunki socjalne pracy na projekcie

  • Stabilna i zaplanowana rotacja (3:1)

  • Kilkumiesięczne szkolenie techniczne w naszym Centrum Szkoleniowym w Niemczech

Lokalizacja

Gorzów Wielkopolski,

Lubuskie

Lubuskie, Gorzów Wielkopolski
ID: 919837109