2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Stare Miasto
Werk Mebel - Niemieckie Kuchnie Na Wymiar
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter Kuchni, Monter Mebli (Wrocław, Dolnośląskie)

Wynagrodzenie

5 384 - 17 854 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

W związku z rozwojem, firma Werk Mebel poszukuje Monterów niemieckich kuchni na wymiar (meble klejone kołkowane wyposażone w systemy - to nie są meble z paczki, systemy wraz z szufladami są już okute w Niemczech na etapie produkcji) do swoich Salonów Firmowych we Wrocławiu i Bielanach Wrocławskich (montaże w większości na terenie Dolnego Śląska [85% montaży i serwisów] + Polska [15% montaży i serwisów]).

*Wymagania:

- co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku podparte realizacjami;

- wysoce postawiony zmysł techniczny;

- umiejętność obsługi elektronarzędzi koniecznych do montażu mebli kuchennych;

- wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista;

- dyspozycyjność;

- podstawowa znajomość obsługi komputera/tabletu;

- czynne prawo jazdy kat. B;

 *Zakres obowiązków:

- montaż mebli kuchennych wraz z akcesoriami pod wskazanym adresem;

- osadzenie i podłączanie sprzętu AGD (mile widziane uprawnienia elektryczne);

- wizyty serwisowe i reklamacyjne u Klientów;

- nieustanny kontakt z Projektantem Mebli Kuchennych;

Oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat (nie jesteśmy zainteresowani współpracą B2B, poszukujemy pracowników na PEŁEN ETAT);

- pracę efektywnym i doświadczonym Zespole;

- możliwość rozwoju zawodowego;

- system premii systemowych za wykonaną pracę montażową;

- pakiet szkoleń;

- odpowiednie narzędzia do pracy (FESTOOL, MAKITA, BOSCH itp) ; Bus firmowy; telefon komórkowy; tablet CRM