2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Kraków
  6. Praca za granicą - Prądnik Biały
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych - praca w krajach UE

Wynagrodzenie

55 - 65 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Kraków, Prądnik Biały

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: Wielka BrytaniaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

OPIS

PRACUJEMY W RÓŻNYCH KRAJACH

Real-Construct Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest firmą budowlano-montażową.Firma działa od roku 1994. W ciągu tych lat skompletowaliśmy doświadczoną kadrę kierowniczą oraz wysoko wykwalifikowanych pracowników znających najnowsze technologie budowlane.

Pracujemy niemal w całej Europie, a nawet na innych kontynentach: w Chinach, USA, Meksyku, w Brazylii, Turcji czy w Maroku.

Posiadasz zdolności manualne?

Potrafisz posługiwać się elektronarzędziami?

Chcesz pracować za granicą?

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Oczekiwania:

*doświadczenie w branży mechanicznej, technicznej lub budowlanej

*chęć i gotowość do pracy za granicą (KRAJE UNII EUROPEJSKIEJ),

*dyspozycyjność,

*umiejętności manualne,

*pełnoletność,

Zakres obowiązków:

*montaż elementów konstrukcji linii sortowania, przemysłowej, produkcyjnej pod okiem doświadczonych współpracowników,

*współpraca z innymi członkami zespołu,

Oferujemy:

*długofalową współpracę,

*umowę o pracę,

*powroty do Polski na tydzień przerwy co 6 tygodni,

*bezpłatny transport oraz zakwaterowanie

*odzież robocza oraz narzędzia,

*dodatkowe ubezpieczenie wypadkowe,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z adnotacją:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Prądnik Biały
ID: 849736867