2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Małopolskie
  5. Praca za granicą - Nowy Targ
Dodane 26 kwietnia 2024

Murarz (Porotherm i Klinkier), Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII

Lokalizacja

Nowy Targ

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: BelgiaOdpowiednie doświadczenie zawodoweRekrutacja online

Opis

Ready Construct

Jesteśmy firmą budowlaną, która od lat prężnie działa na rynku Belgijskim. W związku z naszym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

  • MURARZ (Porotherm i Klinkier)

  • ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY FIRMY PODWYKONAWCZE

Miejsce pracy: Belgia

Twoje zadania:

  • Tworzenie elementów konstrukcyjnych budynków (fasad, murów, filarów, kominów, gzymsów, sklepień itp.) z klinkieru, ytonga, porothermu, silka...

  • Operowanie dźwigiem Cattaneo lub Arcomet

  • Czytanie rysunku technicznego

Od nas otrzymasz:

  • Bezpłatne mieszkanie dla pracowników na polskiej umowie o pracę

  • Zakwaterowanie dla podwykonawcy płatne 350€ / miesiąc

  • Możliwość dostosowania umowy do rodzaju współpracy (Polska umowa o pracę / Działalność gospodarcza-A1)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w Euro (w zależności od posiadanych kwalifikacji)

Oczekujemy:

  •  Doświadczenia w zawodzie murarza

  • Umiejętności czytana rysunku technicznego

  • Brygady 2-4 osobowe (własny samochód na dojazdy)

  • Znajomości języka angielskiego (co najmniej jedna osoba w grupie)

Więcej informacji pod numerem telefonu:

Biuro czynne od pon. do pt. w godziny 8:00-16:00

  • +48**********00 – Maciej

CIESZYMY SIĘ, ŻE CIĘ POZNAMY Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych na adres: Praca ReadyConstruct.com

Lokalizacja

Nowy Targ,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Targ
ID: 904836175