2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Lubuskie
  6. Obsługa produkcji - Zielona Góra
Dodane 23 kwietnia 2024

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - darmowy dojazdy, darmowe zakwaterowanie

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - darmowy dojazd do pracy wraz z bezpłatnym zakwaterowaniem!

Miejsce pracy: Zielona Góra

Termin rozpoczęcia pracy: start od 15 Maja 2024

Czas trwania projektu: projekt trwa 2 tygodnie, istnieje możliwość kontynuacji pracy w kolejnych projektach oferowanych przez tego pracodawcę oraz możliwość stałego zatrudnienia

Pracę odbywa się od poniedziałku do piątku w systemie zmian 10-12 godzin

Opis stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy jako Monterzy Konstrukcji Stalowych. Odpowiedzialny będziesz za przygotowywanie elementów konstrukcyjnych do montażu i spawania, co obejmuje cięcie, szlifowanie oraz obsługę elektronarzędzi takich jak szlifierki czy wkrętarki. Prace wykonywane są głównie w obiektach przemysłowych branży energetycznej. Istnieje również możliwość zatrudnienia bez osób bez wymaganego doświadczenia w charakterze asystenta/pomocnika.

Główne obowiązki:

  • Przygotowanie konstrukcji stalowych do spawania

  • Cięcie i szlifowanie krawędzi metalowych elementów

  • Obsługa różnych narzędzi ręcznych i elektronarzędzi

  • Wykonywanie prac serwisowych na terenie kompleksów przemysłowych

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi (tj. szlifierka, wkrętarka etc.)

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym oraz w soboty

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawka 24-26 zł netto na godzinę.

  • Pokrycie kosztów dojazdu i zakwaterowania

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z możliwością stałego zatrudnienia.

  • Narzędzia pracy oraz wyposażenie BHP

  • Dodatek dla osób lokalnych

  • Możliwość pracy w nadgodzinach oraz w soboty

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 913909210