2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Łuszczów Drugi
Dodane 05 kwietnia 2024

Monter Konstrukcji Stalowych

Lokalizacja

Łuszczów Drugi

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy montażystów

Praca w Przedsiębiorstwie Produkcyjno-Montażowym MONTECH Sp. z o.o., firma specjalizująca się w robotach budowlanych, budowlano-montażowych oraz wykonawstwie konstrukcji i produkcji urządzeń.

Twój zakres obowiązków

  • prefabrykacja elementów na wzór istniejących lub w oparciu o rysunek konstrukcyjny,

  • wykonywanie obróbki mechanicznej elementów konstrukcji stalowych (cięcie, wiercenie, gwintowanie),

  • montaż elementów konstrukcyjnych,

  • pomiar i kontrola wykonanych prac,

  • utrzymywanie porządku w miejscu pracy,

  • przestrzeganie przepisów BHP, PPOŻ ,

  • w razie potrzeby - wyjazdy do klientów.

Nasze wymagania

  • znajomość rysunków technicznych,

  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich,

  • umiejętność pracy elektronarzędziami,

  • dokładność, sumienność i zaangażowanie w wykonywane zadania,

  • doskonała organizacja pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B.

Lokalizacja

Łuszczów Drugi,

Lubelskie

Lubelskie, Łuszczów Drugi
ID: 909692364