2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Świętokrzyskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Stąporków
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Stąporków

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Urządzeń Kotłowych „Stąporków” S.A. zatrudnią pracownika na stanowisko :

Opis stanowiska:

·        Montaż elementów stalowych, elementów maszyn i osprzętu

·        Obsługa ręcznych maszyn, urządzeń pneumatycznych i elektrycznych służących do obróbki elementów

·        Praca z rysunkiem technicznym

·        Wykonywanie podstawowych pomiarów

·        Obsługa palnika tlenowego

Wymagania:

·        Doświadczenie na podobnym stanowisku

·        Znajomość rysunku technicznego

·        Umiejętność wykonywania podstawowych pomiarów

·        Komunikatywność

·        Umiejętność pracy w zespole

·        samodzielność, solidność, uczciwość

·        Dokładność i rzetelność

Oferujemy:

•            Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

•            Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

•            Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

•            Atrakcyjne wynagrodzenie, w zależności od doświadczenia

Lokalizacja

Stąporków,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Stąporków
ID: 912151211