2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Świętokrzyskie
  6. Obsługa produkcji - Skarżysko-Kamienna
Dodane 04 kwietnia 2024

Monter konstrukcji stalowych

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

ROMER, największy producent lakierni proszkowych w Polsce i jeden z największych

w Europie, w związku ze stałym, dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko: Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Skarżysko-Kamienna

Zadania:

  •     montaż konstrukcji stalowych na podstawie rysunków technicznych,

  •     realizowanie założonych planów produkcyjnych.

Oczekiwania:

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  •     znajomość rysunku technicznego,

  •      doświadczenie w montażu konstrukcji,

  •     umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy :

  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych,

  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania,

  • Ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,

  • Benefity: parking dla pracowników, możliwość uzyskania uprawnień, program rekomendacji pracowników.

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Jednocześnie informujemy, że w okresie 2 tygodni skontaktujemy się w wybranymi kandydatami, którzy przesłali CV.

Wysyłając swoje zgłoszenie oświadczasz, że: wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez ROMER S. C. A. Ciura W. Ciura w Skarżysku- Kamiennej zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 24 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Informujemy, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych są Andrzej Ciura, Wojciech Ciura wspólnicy spółki: ROMER S.C. A.CIURA W. CIURA z siedzibą przy ul. Rejowskiej 99, w Skarżysku- Kamiennej 26-110. Podanie danych jest dobrowolne lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego PUODO.

Lokalizacja

Skarżysko-Kamienna,

Świętokrzyskie

Świętokrzyskie, Skarżysko-Kamienna
ID: 900612465