2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Górnicza
Dodane 16 kwietnia 2024

Monter Konstrukcji Stalowych

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

O nas:

Jesteśmy firmą, która od początku swojej działalności tj. od roku 2009 oferuje swoim klientom pełen zakres wykonawstwa konstrukcji stalowych, urządzeń dla przemysłu oraz instalacji technologicznych. Polityka firmy ukierunkowana jest na zaspokojenie potrzeb naszych klientów poprzez terminowe dostarczanie zamawianych przez nich wyrobów wykonanych z najwyższą jakością. Jest to możliwe dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wysokim kwalifikacjom pracowników firmy. Nieustanny rozwój cechujący naszą organizację, umożliwia nam oferowanie klientom znacznie szerszej gammy usług i produktów poza wykonawstwem konstrukcji stalowych, począwszy od projektowania konstrukcji stalowych i urządzeń, poprzez wypalanie laserowe elementów z blach, gięcie i walcowanie skończywszy na montażu konstrukcji stalowych na budowie. Do naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

MONTER NA WYTWÓRNI KONSTRUKCJI STALOWYCH

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Twoje główne zadania:

·        Samodzielne składanie elementów wg dokumentacji technicznej,

·        Przygotowanie elementów do spawania,

·        Prace ślusarskie

Oczekujemy od Ciebie:

·       Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

·       Doświadczenie w zawodzie, a w szczególności przy spawanych konstrukcjach budowlanych, maszynowych, energetycznych,

·       Umiejętność obsługi podstawowych narzędzi warsztatowych m.in. wiertarki magnesowej, palnika acetylenowo tlenowego, elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych itp.

·       Doświadczenie przy pracy zarówno ze stalami czarnymi jak i nierdzewnymi

·        Bardzo dobra organizacja pracy oraz stawianie na jakość i dokładność

Oferujemy:

·        Pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

·        Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, z możliwością wypracowania dodatkowych godzin

·        Możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie oraz karty MultiSport

·       Praca w systemie dwuzmianowym

·       Praca stacjonarna w Dąbrowie Górniczej

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).“

Lokalizacja

Dąbrowa Górnicza,

Śląskie

Śląskie, Dąbrowa Górnicza
ID: 766637640