2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Śląskie
  5. Budowa / remonty - Mysłowice
Dodane 22 maja 2024

Monter konstrukcji stalowych

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Oferta Pracy: Monter Konstrukcji Stalowych

Lokalizacja: Mysłowice

Opis Stanowiska: Poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego montera konstrukcji stalowych, który dołączy do naszego zespołu. Idealny kandydat powinien posiadać bogate doświadczenie w montażu konstrukcji stalowych, umiejętności techniczne oraz zdolność do pracy w zespole.

Obowiązki:

  • Montaż konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami.

  • Spawanie elementów stalowych metodą MIG/MAG oraz TIG.

  • Wykonywanie prac związanych z cięciem, gięciem i formowaniem stali.

  • Przestrzeganie zasad BHP na miejscu pracy.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu oraz kierownictwem.

Wymagania:

  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych.

  • Doświadczenie w spawaniu metodami MIG/MAG oraz TIG.

  • Znajomość zasad BHP i norm jakościowych związanych z pracami stalowymi.

  • Zdolność do pracy na wysokościach.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dobra kondycja fizyczna.

  • Mile widziane certyfikaty i uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 920116260