2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Lubelskie
  5. Budowa / remonty - Lublin
Dodane 15 maja 2024

Monter konstrukcji/pracownik budowlany

Wynagrodzenie

5 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

EUROMET.EU SP. Z O.O. Firma zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji w zakresie robót instalacyjno-budowlano-wykończeniowych zatrudni pracowników na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI/PRACOWNIK BUDOWLANY

Zakres obowiązków:

  • prace instalacyjno-budowlane,

  • montaż konstrukcji, elementów wykończenia budynków na obiektach handlowych i produkcyjnych, również na wysokości.

  • praca w zespole,

  • możliwe wyjazdy- na terenie całej Polski

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,

  • minimum 1 rok doświadczenie w pracy przy montażu,

  • gotowość do pracy na wysokości,

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi tj. szlifierka, wiertarki, nitownice, itp.,

  •  mile widziane zdolności manualne,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań,

  • dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • umowa o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności 5500-7000 brutto

  • możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych

  • długotrwałą współpracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euromet. EU Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, 20-234 ul. Mełgiewska 30B moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz.U z 2016 r., poz. 922 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne i przysługuje mi prawo dostępu do ich treści i ich poprawiania.”

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 742669888