2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Bukowo
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter konstrukcji/monter płyt warstwowych Szczecin

Wynagrodzenie

7 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Szczecin, Bukowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Zatrudnimy osobę na stanowisko montera konstrukcji stalowych oraz montera płyt warstwowych.

Zakres obowiązków oraz wymagania monter konstrukcji:

·         montaż konstrukcji stalowych

·         znajomość rysunku technicznego

·         uprawnienia UDT na podnośniki oraz/lub ładowarkę

·         obsługa elektronarzędzi

·         doświadczenie przy montażu konstrukcji

Zakres obowiązków oraz wymagania monter płyt warstwowych:

·         montaż płyt warstwowych

·         umiejętność montażu obróbek blacharskich

·         doświadczenie przy montażu płyt warstwowych

Nasze oczekiwania:

·         Zaangażowanie, chęć do pracy i umiejętność szybkiego uczenia się.

·         Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej, doświadczenie przy montażach, umiejętności ślusarskie

·         Punktualność

·         Uczciwość, sumienność, dokładność i dobra organizacja pracy.

Miejsce pracy: Szczecin okolice

Kontakt w godzinach 9.00-15.00 pn-pt

Telefon kontaktowy: 51********15

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Bukowo
ID: 909134628