2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Mazowieckie
  6. Obsługa produkcji - Przeszkoda
Dodane 16 kwietnia 2024

Monter konstrukcji aluminiowych

Lokalizacja

Przeszkoda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Kim jesteśmy?

Reynaers Aluminium jest wiodącym europejskim dostawcą innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów aluminiowych do okien, drzwi, systemów przesuwnych i fasad, Jesteśmy firmą rodzinną, która ma swoją centralę w Belgii. Grupa Reynaers działa w 40 krajach, zatrudniając ponad 2600 osób.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Przeszkoda, gmina Żabia Wola

Zakres obowiązków:

  • Składanie i okuwanie systemowych konstrukcji aluminiowych zgodnie z dokumentacją technologiczną,

  • Obsługa elektronarzędzi, prace pneumatyczne, obsługa CNC,

  • Bieżąca samokontrola poprawności wykonywanych prac,

  • Wyjazdy do Klientów,

  • Produkcja próbek systemowych,

  • Produkcja, montaż konstrukcji do badań, wyjazdy do instytutów badawczych,

  • Produkcja, montaż konstrukcji prototypowych oraz rozwiązań obiektowych, wyjazdy obiektowe,

  • Wsparcie w szkoleniach praktycznych systemów Reynaers,

  • Praca od pon - pt. w godzinach 08:00 - 16:00.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (preferowane techniczne),

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy, systematyczności, dokładności,

  • Dobrej organizacji pracy,

  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Doświadczenie i znajomość procesu produkcji, montażu konstrukcji aluminiowych,

  • Znajomość AutoCAD.

 Co możemy Ci zaoferować?

  • Pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach działania w doświadczonym i profesjonalnym zespole,

  • Prywatna opieka medyczna,

  • Korzystanie z karty MultiSport na preferencyjnych warunkach,

  • Świadczenia socjalne (m.in. dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie wakacji dzieci, do kina/teatru, paczki świąteczne),

  • Program rekomendacji pracowników,

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów,

  • Parking dla pracowników,

  • Udogodnienia dla rowerzystów.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: 88*****25

Zachęcamy do udziału w rekrutacji.

Prosimy o dołączenie Klauzuli: ,,Wyrażam zgodę Reynaers Aluminium  Sp. z o.o. na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres najbliższego roku''.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Reynaers Aluminium Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Inwestycyjna 142, Przeszkoda, 96-321 Żabia Wola. KRS: 0000025840, NIP: 118 00 18 449. Jesteśmy częścią Grupy Reynaers Aluminium. We wszystkich sprawach dotyczących Państwa danych osobowych prosimy kontaktować się z wyznaczonym w firmie inspektorem ochrony danych, kierując korespondencję pisemną na adres siedziby Spółki lub drogą elektroniczną na adres e-mail: reynaers.pl.iodMAŁPAreynaers.com

Lokalizacja

Przeszkoda,

Mazowieckie

Mazowieckie, Przeszkoda
ID: 912205296