2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Pszczółki
Dodane 12 kwietnia 2024

Monter/konserwator instalacji wod-kan Eco Probe Sp. z o.o.

Lokalizacja

Pszczółki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Monter/konserwator instalacji wodno-kanalizacyjnej

Miejsce pracy: Gmina Pszczółki.

Rodzaj umowy: umowa o pracę.

Eco Probe Sp. z o. o. jest podmiotem, którego właścicielem jest Gmina Pszczółki. Została ona powołana do realizacji zadań własnych gminy związanych z utrzymaniem i konserwacją sieci wodnokanalizacyjną, utrzymaniem dróg i terenów zielonych oraz gospodarką odpadami.

Główny zakres obowiązków:

  • Realizacja inwestycji dotyczących budowy sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • wykonywanie prac naprawczych związanych z usuwaniem awarii sieci wod-kan (w tym prace wykonywane w wykopach),

  • wykonywanie prac związanych z obsługą, eksploatacją i konserwacją na sieciach, przyłączach wod-kan oraz obiektach stacji uzdatniania wody, hydroforni, przepompowni ścieków,

  • wykonywanie prac związanych z montażem nowych przyłączy wod-kan,

  • wykonywanie prac związanych z wymianą armatury na sieciach wodociągowych,

  • wykonywanie prac związanych z monitoringiem obiektów wod-kan,

  • pełnienie dyżurów po godzinach pracy w ramach pogotowia wod-kan,

  • prowadzenie pojazdu służbowego o masie całkowitej do 3,5t.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku montera/konserwatora sieci wod-kan,

  • wykształcenie zawodowe lub techniczne,

  • umiejętność czytania planów oraz rysunków technicznych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dbałość o powierzony sprzęt,

  • dokładność oraz rzetelność,

  • samodzielność.

Naszym pracownikom oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • rozbudowany system motywacyjny,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.

Wymagane dokumenty:

• CV

Dokumenty aplikacyjne muszą zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszystkich danych osobowych (w tym tych nie wymienionych w art. 22(1) kodeksu pracy, a w szczególności mojego wizerunku) zawartym w niniejszym dokumentach do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ECO PROBE Sp. z o.o. zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000)”.

Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie ECO PROBE Sp. z o.o. w Pszczółkach, mailowo pod adresem mailowym lub pocztą z dopiskiem: "WOD-KAN" w terminie do dnia 10.05.2024r.

Osoby spełniające wymagania formalne określone w ogłoszeniu zostaną powiadomione telefonicznie o terminie i miejscu kolejnego etapu rekrutacji.

Osoby, które nie spełnią wymagań formalnych nie będą informowane.

Lokalizacja

Pszczółki,

Pomorskie

Pomorskie, Pszczółki
ID: 910974797