2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Pomorskie
  5. Montaż i serwis - Gdynia
  6. Montaż i serwis - Grabówek
Dodane 12 czerwca 2024

Monter kadłubów na stoczni

Wynagrodzenie

7 021 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdynia, Grabówek

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków

  • Praca przy montażu kadłubów okrętowych.

Wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia stoczniowego na danym stanowisku: monter kadłubów okrętowych.

  • Czytanie rysunku technicznego.

  • Praca z palnikiem.

  • Znajomość zasad oraz umiejętności montażu kadłubowego (montowanie sekcji +bloków).

  • Mile widziana znajomość języka polskiego.

  • Umiejętność organizowania pracy własnej.

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność gotowość do pracy na terenie stoczni w Gdyni.

Oferujemy

  • Legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, ubranie robocze.

  • Wynagrodzenie 32-45 zł netto w zależności od doświadczenia.

  • Pomoc w zakwaterowaniu na terenie Trójmiasta.

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Grabówek
ID: 920061530