2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Pomorskie
  5. Budowa / remonty - Gdańsk
  6. Budowa / remonty - Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
Dodane 28 kwietnia 2024

Monter kadłubów i rurociągów. Praca za granicą.

Lokalizacja

Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Praca za granicą Niemcy, Dania, Belgia.

Poszukujemy doświadczonych pracowników - monterów kadłubów , monterów konstrukcji, monterów rurociągów.

Obowiązki :

  • Montaż elementów konstrukcyjnych ;

  • Doświadczenia na podobnych stanowiskach ;

  • Znajomość czytania rys. technicznych okrętowych ;

  • Znajomość czytania rys. izometrycznego ;

  • Umiejętność posługiwania się palnikiem ;

  • Umiejętność obsługi przyrządów pomiarowych oraz elektronarzędzi ;

  • Mile widziany certyfikat SCC ;

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego ;

  • Mile widziane prawo jazdy ;

    Co oferujemy ?

  • Stawkę od 14 EUR netto za godz.

  • Wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia

  • Odzież ochronną

  • Narzędzia pracy

  • Stałą współprace

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Zorganizowane wsparcie i transport

  • Zakwaterowanie

    Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta - podeślij CV .

    Zastrzegamy możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Chełm z dzielnicą Gdańsk Południe
ID: 848967418