2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Mysłowice
Paulina Pasternak
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter/ka-praca produkcyjna-Katowice

Wynagrodzenie

4 242 - 4 660 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Mysłowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Szukasz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku?Masz doświadczenie w pracy produkcyjnej?Nie czekaj, aplikuj!Dogodna lokalizacja: Katowice Zawodzie/Szopienice – niedaleko centrum przesiadkowe,przystanek tramwajowy (T15,T20,T14)

oferujemy

  • umowa o pracę tymczasową (okres zatrudnienia wliczany do stażu pracy, pełne oskładkowanie ZUS, prawo do płatnego urlopu)
  • wynagrodzenie 4242 zł brutto/miesięcznie +10% premii (zależna od frekwencji i zaangażowania)

Benefity

  • Dofinansowanie do wakacji
  • Premie świąteczne, kwartalne, roczne
  • Karta Edenred
  • Dostęp do platformy benefitowej
  • Prywatna opieka medyczna

zadania

  • montaż mechaniczny i elektryczny napędów automatyki przemysłowej
  • praca z nawijarką
  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów
  • wypełnianie dokumentacji wymaganej na stanowisku pracy

oczekujemy

  • sprawności manualnej, dokładności oraz cierpliwości
  • dostępności do pracy w systemie dwu-zmianowym
  • doświadczenia w pracy na produkcji lub montażu
  • znajomość rysunku technicznego będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Mysłowice,

Śląskie

Śląskie, Mysłowice
ID: 912449411