2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubelskie
  5. Praca za granicą - Lublin
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter izolacji przemysłowych: z doświadczeniem lub do przyuczenia!!!

Wynagrodzenie

10 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: HolandiaDoświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy

Jesteśmy międzynarodową firmą rekrutującą pracowników przemysłowych m.in. izolerów, monterów rusztowań, spawaczy, malarzy przemysłowych, pracowników produkcyjnych i innych. Naszymi głównymi kontrahentami są jedne z największych stoczni oraz zakładów petrochemicznych na terenie Holandii i Belgii. Nasza Agencja działa legalnie w oparciu o certyfikat Marszałka Województwa Opolskiego, zyskując wpis do Rejestru Podmiotów Prowadzących Agencje Zatrudnienia pod numerem 25474.

Miejsce pracy: Belgia/Holandia

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie izolacji termicznych

  • przygotowanie oraz montaż płaszczy ochronnych dla izolacji

  • konserwacja, remont, naprawa lub demontaż istniejących izolacji

  • prace pomocnicze, porządkowe

Oferujemy Ci:

  • stawki od 11-17 € netto (w zależności od doświadczenia) z tygodniowymi zaliczkami,

  • dodatki za pracę w weekendy (sobota +2€/h, niedziela +3€/h),

  • rotacje 6/1, 6/2 Ty decydujesz,

  • długoterminowe projekty,

  • legalne zatrudnienie z ubezpieczeniem,

  • darmowe zakwaterowanie(pokoje maksymalnie dwuosobowe) i transport na terenie Belgii oraz Holandii,

  • wsparcie koordynatorów,

  • możliwość rozwoju oraz awansu wiążącego się z podwyżką,

  • pracę dla renomowanych firm z branży stoczniowej, rafineryjnej oraz innych branż przemysłowych.

Czego oczekujemy?:

  • umiejętności pracy w zespole i zaangażowania w powierzone zadania,

  • certyfikatu VCA(jeżeli nie posiadasz, pomożemy ci w wyrobieniu).

Jeśli nie masz doświadczenia to nic, jesteśmy w stanie Cię wszystkiego nauczyć podczas szkolenia.

Szkolenie odbywa się w Opolu, trwa 9 dni, w trakcie których:

  • nabywasz umiejętności praktyczne,

  • zapoznajesz się z wiedzą teoretyczną oraz przechodzisz badania lekarskie,

  • kierujemy Cię na szkolenie VCA zakończone certyfikatem uprawniającym Cię do pracy, ważnym 10 lat,

  • podczas szkolenia zapewniamy darmowe zakwaterowanie w Opolu.

 Jesteś zainteresowany napisz do nas wiadomość, albo zadzwoń! Opowiemy Ci o szczegółach

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 803373200