2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Lubuskie
  5. Praca za granicą - Zielona Góra
Izabela Modras
Dodane 23 kwietnia 2024

monter izolacji przemysłowych

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Dołącz do zespołu jako monter izolacji przemysłowych!

Klika pytań na początek. Masz zamiłowanie do precyzyjnej pracy, dbasz o detale i chcesz być brać udział w tworzeniu optymalnych warunków termicznych? Jesteś doświadczonym monterem izolacji z wiedzą i praktyką w pracy z metodą Armaflex? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie idealną ofertę! Poszukujemy utalentowanych i zaangażowanych monterów izolacji przemysłowych, gotowych do pracy po nowym roku. Szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do zespołu, gdzie Twoje umiejętności i doświadczenie staną się kluczowym elementem w realizacji innowacyjnych projektów izolacyjnych. Mamy pracę w trzech krajach: Niemcy, Belgia i Holandia - do wyboru.

Aplikuj przesyłając nam swoje CV - nie zajmie Ci to wiele czasu.

oferujemy

  • wypłata w euro zgodnie z umową na Twoje konto w przedziale:
    • Niemcy: 1700-2100 euro "na rękę"
    • Belgia/Holandia: 2100-2900 euro "na rękę"
  • rotacje w Niemczech:
  • weekendówki (od poniedziałku do piątku w pracy i weekend w domu, czasami praca do czwartku i dłuższy weekend w domu)
  • 10/4 (10 dni w pracy i 4 dni w domu)
  • 3/1 (3 tygodnie w pracy i 1 tydzień w domu)
  • rotacja w Belgii/Holandii: 4 na 1 (4 tygodnie w pracy i 1 tydzień w domu)
  • polską umowę o pracę
  • wyposażone mieszkanie i samochód służbowy
  • bezpłatny sprzęt i ubiór roboczy
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

zadania

  • montaż i naprawa izolacji ciepłochronnych na obiektach przemysłowych
  • izolacje są montowane na: rurociągi, kolana, trójniki, zawory

oczekujemy

  • min. 1,5 roku doświadczenia w pracy przy montażu izolacji przemysłowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 908969591