2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Tarnowskie Góry
Dodane 17 kwietnia 2024

Monter / Instalator - Światłowód - Telewizja - FTTH

Lokalizacja

Tarnowskie Góry

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Firma z wieloletnim doświadczeniem w branży IT zatrudni na stanowisko:

MONTER / INSTALATOR - INTERNETU ŚWIATŁOWODOWEGO - TELEWIZJI - FTTH - B2B

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry

Zakres obowiązków:

  • montaż i uruchamianie usług (TV, INTERNET, TELEFON) ,

  • instalacje abonenckie,

  • wykonywanie instalacji w zabudowie jednorodzinnej oraz wielorodzinnej,

  • wykonywanie telekomunikacyjnych przyłączy ziemnych i napowietrznych,

  • serwis istniejącej infrastruktury, pomiary,

  • spawanie światłowodów,

  • budowa i konfiguracja sieci LAN.

Czego oczekujemy od kandydatów:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie (mile widziane techniczne),

  • umiejętność obsługi elektronarzędzi,

  • prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny (mile widziane B+E),

  • sumienność, wysoka kultura osobista,

  • uczciwość, odpowiedzialność, rzetelność,

  • dyspozycyjność, zaangażowanie, chęć do pracy,

  • komunikatywność, predyspozycje do pracy z klientami,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, elektrycznej, IT.

Nie masz doświadczenia? Nie martw się! Aplikuj na to stanowisko, a my wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku,

  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę / o dzieło / umowa zlecenie / B2B),

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • przyjazny proces wdrożeniowy i wsparcie doświadczonego zespołu,

  • możliwość przystąpienia do programu Multisport oraz prywatnego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość rozwoju zawodowego w nieustannie rozwijającej się branży.

Zainteresowanych prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr. 101.poz. 923. Potwierdzam prawdziwość danych zawartych w niniejszym dokumencie aplikacyjnym."

Lokalizacja

Tarnowskie Góry,

Śląskie

Śląskie, Tarnowskie Góry
ID: 860257034