2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Warmińsko-mazurskie
  5. Montaż i serwis - Giżycko
Dodane 09 kwietnia 2024

Monter/Instalator pomp ciepła/wentylacji

Wynagrodzenie

30 - 40 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Giżycko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Poszukujemy osób na stanowisko instalatora gruntowych pomp ciepła i wentylacji. Praca w trybie wyjazdowym (delegacja).

Jako firma z 20-letnim doświadczeniem z siedzibą w Giżycku, specjalizujemy się w kompleksowych usługach instalacji grzewczych, wentylacyjnych oraz wykonywaniu odwiertów pionowych pod pompy ciepła. Nasza działalność obejmuje przede wszystkim województwa: warmińsko-mazurskie, mazowieckie i podlaskie.

Zakres obowiązków instalatora

  • Montaż, uruchamianie, konserwacja i serwis systemów wentylacyjnych i grzewczych

  • Praca z różnymi typami systemów, w tym wentylacja mechaniczna i ogrzewanie podłogowe

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów z systemami

  • Współpraca z innymi członkami zespołu

  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i BHP

Od kandydatów oczekujemy:

  • Doświadczenie w instalacji i serwisie systemów grzewczych i wentylacyjnych

  • Samodzielność

  • Odpowiedzialność

  • Uczciwość

  • Pracowitość

  • Dyspozycja do pracy w delegacji (warunek konieczny)

  • Znajomość zasad działania i montażu systemów wentylacyjnych i grzewczych

  • Umiejętność czytania schematów i projektów instalacji

  • Znajomość narzędzi i sprzętu stosowanych w instalacjach

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w formie umowy o pracę lub B2B (jednoosobowa działalność gospodarcza)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bezpłatne zakwaterowania podczas wyjazdów

  • Możliwość rozwoju zawodowego (uczestnictwo w szkoleniach)

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu poprzez stronę lub numer telefonu (5********84). W przypadku wiadomości prosimy załączyć CV lub inny dokument potwierdzający Państwa kwalifikacje. Praca od zaraz!

Lokalizacja

Giżycko,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Giżycko
ID: 910616500