2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Małopolskie
  5. Montaż i serwis - Kraków
  6. Montaż i serwis - Nowa Huta
Dodane 05 kwietnia 2024

Monter - Instalator maszyn paczkomatowych

Wynagrodzenie

6 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Nowa Huta

Wymiar pracy

Współpraca B2B

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymagane

Poszukujemy osoby do ekipy montującej i serwisującej maszyny paczkomatowych. Praca w terenie.

Twój zakres obowiązków

  • Montaż maszyn paczkomatowych na wskazanych lokalizacjach  na terenie Polski i nie tylko.

  • Przeprowadzanie testów uruchomieniowych maszyn.

  • Aktywna współpraca z innymi członkami zespołu

  • Praca w oparciu o wewnętrzne procedury , zgodnie z planami montażu i instalacji

  • Umiejętna rewizja wykonanej pracy w oparciu o informację zwrotną od Koordynatora projektu

  Nasze wymagania

  • Otwartość na podjęcie nowych wyzwań , dyspozycyjność , chęć do pracy , umiejętność uczenia się .

  • Obsługa elektronarzędzi oraz podstawowe umiejętności budowlano-brukarskie.

  • Mile widziane doświadczenie w roli montera, mechanika , instalatora w obszarze maszyn .

  • Posiadanie uprawnień SEP do 1kv mile widziane.

  • Gotowość do wyjazdów służbowych, prawo jazdy kat. B  konieczne .

  • Dbałość o wysoką jakość pracy oraz poczucie odpowiedzialności.

  • Mile widziane doświadczenie w pracach z fotowoltaiką.

  • Mile widziane uprawnienia na minikoparki.

 To oferujemy

  • Ciekawą pracę w  dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Zdobycie cennego doświadczenia w innowacyjnej branży

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji).

  • Niezbędne narzędzia pracy

APM SERVICE SP. Z O.O.

ul. Krupnicza 13/202

50-075 Wrocław

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Nowa Huta
ID: 909793150