2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Śródmieście
Dodane 13 czerwca 2024

Monter instalacji wentylacji - Wrocław / 6 600 - 8 500 zł brutto

Wynagrodzenie

6 600 - 8 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Monter instalacji wentylacji - Wrocław

Poszukujemy pracowników na stanowisko monter instalacji wentylacji.

Zakres obowiązków:

- montaż instalacji wentylacji,

- czyszczenie przewodów wentylacyjnych.

Wymagania:

- doświadczenie w montażu instalacji wentylacyjnych,

- znajomość rysunku technicznego,

- praca na wysokości,

- prawo jazdy kat. B,

- mile widziane umiejętności z zakresu automatyki, serwisu urządzeń wentylacyjnych.

Oferujemy wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, 6 600 - 8 500 zł brutto.

Praca na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego. Forma zatrudnienia do ustalenia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny pod numerem 502 959 454.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PUREVENT Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Śródmieście
ID: 672737694