2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Łódzkie
  5. Montaż i serwis - Łódź
  6. Montaż i serwis - Górna
Dodane 27 kwietnia 2024

Monter instalacji wentylacji / klimatyzacji

Wynagrodzenie

8 000 - 11 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

KTM INVEST jest generalnym wykonawcą obiektów handlowych i usługowych.

Poszukujemy monterów instalacji wentylacji / klimatyzacji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych,

  • wykonywanie robót zgodnie z otrzymaną dokumentacją, przepisami prawa budowlanego oraz przepisami BHP i p.poż.,

  • wykonywanie przeglądów instalacji wentylacji i urządzeń klimatyzacyjnych.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • sumienność i odpowiedzialność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • znajomość podstaw klimatyzacji i wentylacji,

  • mile widziane posiadanie świadectwa kwalifikacji SEP,

  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,

  • gotowość do pracy w delegacji,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • terminowe wypłaty,

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia,

  • wsparcie merytoryczne przełożonych,

  • odzież roboczą oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • nocleg w delegacji.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 808520070