2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Bema
Dodane 15 maja 2024

Monter instalacji teletechnicznych

Lokalizacja

Białystok, Bema

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

ELEKTROPEK to firma działająca w branży teletechnicznej od 1993 roku.

Zapewniamy naszym klientom bezpieczeństwo poprzez sprzedaż i instalację systemów zabezpieczeń. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osób do wykonywania instalacji systemów kamer, systemów alarmowych i sieci LAN. Praca na terenie miasta Białegostoku i okolic, w pełnym wymiarze godzin.

 Miejsce pracy: Białystok

 Zakres obowiązków:

 - instalacja i konfiguracja systemów alarmowych, kamer i kontroli dostępu

- diagnoza i naprawa usterek

- montaż okablowania

- obsługa narzędzi i elektronarzędzi

- dbałość o porządek na stanowisku pracy

 Wymagania:

 - umiejętność montażu instalacji teletechnicznych

- umiejętność montażu tras kablowych

- umiejętność posługiwania się elektronarzędziami,

- sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność, dokładność

- gotowość do doskonalenia swoich umiejętności zawodowych

- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów

- prawo jazdy kategorii „B”

Oferujemy:

 - pracę w pełnym wymiarze godzin (możliwość nadgodzin)

- możliwość rozwoju zawodowego,

- pracę w firmie o dobrze ugruntowanej pozycji na rynku,

- pracę na terenie Białegostoku i okolic

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Bema
ID: 918438068