2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Pomorskie
  5. Praca za granicą - Gdynia
  6. Praca za granicą - Redłowo
Dodane 23 kwietnia 2024

Monter instalacji telekomunikacyjnych

Lokalizacja

Gdynia, Redłowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymagane

System-Media sp. z o.o. – firma działająca w branży telekomunikacyjnej , poszukuje osób do pracy na terenie Niemiec na stanowisku

Moner instalacji telekomunikacyjnych

Praca w trybie 3 tygodnie za granicą i 1 tydzień w kraju.

Zakres obowiązków

  • prace na różnych etapach budowy linii telekomunikacyjnej

  • montaż elementów sieci

  • prowadzenie zleconych instalacji kabla wg dokumentacji

Wymagania :

  • umiejętność spawania kabli światłowodowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • odpowiedzialność za powierzone mienie i za działania podczas pracy

  • uczciwość i solidność w wykonywaniu pracy

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowę o pracę z niemieckim podmiotem

  • wynagrodzenie w EUR

  • płaca od 8000 – 16 000 złotych brutto

  • szkolenie wstępne przygotowujące do pracy

  • bezpłatny dojazd do miejsca wykonywania pracy

  • zakwaterowanie i nocleg

  • możliwość dostosowania terminarza wyjazdów według potrzeb

  • rozwijanie wiedzy i  umiejętności

Powyższe ogłoszenie nie stanowi wiążącej oferty, ale jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań dotyczących zawarcia umowy o prace

Pomorskie

Pomorskie, Gdynia, Redłowo
ID: 908948474