2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Kujawsko-pomorskie
  5. Montaż i serwis - Toruń
Dodane 30 kwietnia 2024

Monter Instalacji Światłowodowych lub podwykonawca na współpracę B2B

Wynagrodzenie

4 000 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Firma Jardam sp z.o.o. jest firmą z branży telekomunikacyjnej. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy 2 osób na stanowisko: Monter sieci i urządzeń telekomunikacyjnych (Monter instalacji światłowodowych).

Twój zakres obowiązków

  • Montaż złączy kablowych i elementów zakończeń kabli

  • Montaż urządzeń telekomunikacyjnych

  • Montaż urządzeń oraz elementów aktywnych instalacji abonenckiej(routery,dekodery)

  • Uruchamianie usług dla klientów zgodnie z wytycznymi

Nasze oczekiwania

  • Gotowość do pracy na wysokości pow. 3 m (montaż na słupach energetycznych niskiego i średniego napięcia)

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do Piątku(wolne weekendy)

  • Sprawność manualna i dobra koordynacja wzrokowo-ruchowa (praca z włóknem światłowodowym)

  • Gotowość do pracy z elektronarzędziami (wkrętarka, spawarka, wiertarka)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywność

Mile widziane

  • Doświadczenie w instalowaniu i konserwacji sieci, urządzeń aktywnych oraz urządzeń telekomunikacyjnych

  • Uprawnienia świadectwa kwalifikacyjnego SEP D+E oraz Szkolenia Wysokościowe

To oferujemy

  • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań

  • Różnorodność wykonywanych zadań

  • Pracę w terenie w zespole dwuosobowym

  • Szkolenia Wysokościowe oraz SEP

  • Wynagrodzenie od wykonanych instalacji

  • Punktualne wypłaty do 20 dnia każdego miesiąca

Zatrudnimy również osoby bez doświadczenia które szybko się uczą nowych rzeczy i są nastawione na rozwój w nowej branży

Możliwość współpracy B2B na poziomie podwykonawczym

Wynagrodzenie 15000 na poziomie podwykonawczym(więcej informacji na spotkaniu)

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 913861687