2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Zachodniopomorskie
  5. Budowa / remonty - Szczecin
  6. Budowa / remonty - Pogodno
Dodane 21 maja 2024

Monter instalacji sanitarnych, hydraulicznych i wentylacyjnych

Lokalizacja

Szczecin, Pogodno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma zatrudni monterów instalacji grzewczych, sanitarnych i wentylacyjnych.

Umiejętność wykonywania instalacji w: miedzi, polipropylenie, stali, systemie TECE.

Mile widziane uprawnienia gazowe i energetyczne.

Obowiązki:

  • Montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych.

  • Wykonywanie instalacji sanitarnych.

  • Praca w zespole.

  • Montaż urządzeń instalacji sanitarnych wewnętrznych.

  • Montaż klimatyzacji.

  • Obsługa i konserwacja instalacji sanitarnych.

  • Wykonywanie instalacji grzewczych.

  • Dbałość o powierzone narzędzia i sprzęt.

Prosimy o przesłanie dokumentów CV na podany w ogłoszeniu adres e-mail.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust.nr 13 poz.883

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Szczecin, Pogodno
ID: 919871907