2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Wrocław
  6. Budowa / remonty - Fabryczna
Dodane 24 kwietnia 2024

Monter instalacji sanitarnych

Lokalizacja

Wrocław, Fabryczna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

Firma TAH REGULACJA, która od ponad 20 lat specjalizuje się, między innymi, w zakresie modernizacji źródeł ciepła i instalacji wewnętrznych w budynkach wielolokalowych, w związku z realizacją licznych projektów, poszukuje Pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

  • ·         prace związane z remontami instalacji wodnych i centralnego ogrzewania

Oczekiwania:

  • ·         bardzo ważna jest dla nas obowiązkowość i terminowość

  • ·         a dodatkowo: rzetelność oraz dokładność przy wykonywaniu zadań

  • ·         oraz: samodzielność i dobra organizacja pracy

  • ·         przy tym: umiejętność pracy w zespole.

Co oferujemy:

  • ·         wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności

  • ·         pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • ·         umowę o pracę z możliwością długofalowej współpracy

  • ·         zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w atrakcyjnej branży

Nie posiadasz doświadczenia w branży? To nie problem, wszystkiego Cię nauczymy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

KONTAKT  telefon: 505 185 901

Zapraszamy do współpracy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Fabryczna
ID: 906416126