2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Podlaskie
  5. Budowa / remonty - Białystok
  6. Budowa / remonty - Centrum
Dodane 17 kwietnia 2024

Monter instalacji sanitarnych

Wynagrodzenie

25 - 30 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Białystok, Centrum

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Opis

Zatrudnię montera instalacji sanitarnych / hydraulika.

Opis stanowiska:

  • Montaż instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych.

Wymagania:

  • doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku,

  • motywacja do pracy, właściwa realizacja powierzonych zadań,

  • dbałość o powierzony sprzęt i jego stan techniczny,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji technicznej, prawo jazdy kat. B, umiejętności związane z obsługą maszyn i urządzeń budowlanych

Oferujemy:

  • stabilne oraz długoterminowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • stawka zależna od doświadczenia i zaangażowania.

Kontakt pod numerem telefonu lub CV wraz z dopiskiem : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BARTERM ul. Kolejowa 12C Białystok w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko " proszę kierować na maila lub poprzez formularz

Podlaskie

Podlaskie, Białystok, Centrum
ID: 868533645