2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Kujawsko-pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Dąbrowa Biskupia
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter instalacji/ pracownik produkcji

Wynagrodzenie

5 000 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Dąbrowa Biskupia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

SOLANKA Spółka z ograniczną odpowiedzialnością poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji/ Monter

Proszę o kontakt osoby spełniające wymagania, wyłącznie w dni robocze w godzinach 7:00-15:00.Mile widziane przesłanie cv za pośrednictwem olx.

Miejsce pracy: 88-133 Dąbrowa Biskupia

Obowiązki:

• Prace manualne, łączenie elementów

• Przygotowywanie elementów do produkcji

• Demontaż produktów za pomocą narzędzi

• Obsługa maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną

Wymagania:

• Dyspozycyjność do pracy na jedną zmianę, gotowość na wyjazdy montażowe max 2-3 dniowe

• Operatywność

• Prawo jazdy kat. B

• Umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

• Książeczka sanepidowska

• Mile widziane doświadczenie w branży wod-kan

Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Wynagrodzenie podstawowe po miesięcznym okresie próbnym 6500 zł brutto

• Pracę od poniedziałku do piątku

• Odzież roboczą oraz wparcie kierownika przez cały okres wdrożenia

• Długofalową współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku

Lokalizacja

Dąbrowa Biskupia,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Dąbrowa Biskupia
ID: 915186896