2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Dolnośląskie
  5. Montaż i serwis - Wrocław
  6. Montaż i serwis - Krzyki
Dodane 22 kwietnia 2024

Monter instalacji klimatyzacji

Lokalizacja

Wrocław, Krzyki

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Cool Serwis IDK specjalizująca się w montażu i serwisie systemów klimatyzacji oraz wentylacji poszukuje kandydata na stanowisko: monter instalacji klimatyzacji.

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalny montaż i serwis instalacji klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, w różnego rodzaju obiektach dla klientów indywidualnych i w przemyśle.

Wymagania:

- Doświadczenie w montażu instalacji freonowych i urządzeń klimatyzacyjnych (systemy SPLIT, MultiSplit, VRF)

- Prawo jazdy kat. B - wymóg konieczny

- Doświadczenie w pracach ogólnobudowlanych

- Podstawowa wiedza z zakresu branży budowlanej

- Znajomość obsługi elektronarzędzi

- Umiejętność organizacji pracy

- Chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie

- Stałą pracę na terenie Wrocławia i okolic

- Zatrudnienie na umowę o pracę lub umowę zlecenie

- Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji branżowych i uprawnień

- Pracę w zespole

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Krzyki
ID: 904901086