2. Praca
  3. Montaż i serwis
  4. Montaż i serwis - Śląskie
  5. Montaż i serwis - Bytom
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter instalacji gazowej

Lokalizacja

Bytom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Firma Gazowa Z.P.U.H. "INSTAD"  w Bytomiu poszukuje pracownika

na stanowisko: Monter instalacji gazowej, spawacz gazowy.

Kod zawodu (KZiS) – 71260******04

Miejsce zatrudnienia: Bytom osiedle Miechowice

Wymiar czasu pracy: 8h

System i rozkład czasu pracy: 2 zmiany

Praca: w rejonie Bytomia, Chorzowa, Katowic

Zakres obowiązków:

·         przeglądy instalacji gazowej budynku i mieszkań (ocena stanu technicznego)

·         sporządzanie dokumentacji z przeglądów oraz wykonywanych prac uszczelniających,

·         awaryjne usuwanie nieszczelności instalacji gazowej,

·         wykonawstwo instalacji gazowej,

·         spawanie rurociągów gazowych

Wymagania:

·         Wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe,

·         mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym zakresie obowiązków,

·         gotowość do pracy zmianowej – 2 zmiany

·         prawo jazdy kat.B

·         aktualne świadectwo kwalifikacyjnej grupa 3D (lub gotowość do ich uzyskania),

·         umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania decyzji, odpowiedzialność w działaniu, sumienność, wysoka kultura osobista, obowiązkowość, dbałość o powierzony sprzęt

Pracodawca oferuje:

·         stabilne zatrudnienie,

·         rzetelnego i godnego zaufania pracodawcę,

·         umowa o pracę,

·         premie wakacyjne, świąteczne,

·         możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania uprawnień zawodowych,

  • wynagrodzenie do uzgodnienia wg kwalifikacji i umiejętności,

  • bezpieczne warunki pracy, zapewnienie odzieży roboczej.

Lokalizacja

Bytom,

Śląskie

Śląskie, Bytom
ID: 909678575