2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Warmińsko-mazurskie
  5. Budowa / remonty - Olsztyn
Dodane 13 maja 2024

Monter farm fotowoltaicznych Niemcy

Wynagrodzenie

9 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: Częste podróże służbowe

Szukamy osób chętnych do pracy na stanowisko monter/elektryk farmy fotowoltaiczne.

Praca na wyjazdach za granicę, w szczególności do Niemiec.

OPIS STANOWISKA

  • montaż wielkopowierzchniowych instalacji fotowoltaicznych na farmach solarnych,

  • montaż konstrukcji pod moduły fotowoltaiczne,

  • montaż paneli fotowoltaicznych,

  • montaż tras kablowych,

  • pomoc w bieżących zadaniach zespołu,

WYMAGANIA STANOWISKA

  • znajomość podstawowych zagadnień budowlanych,

  • umiejętność pracy w grupie,

  • sprawność fizyczna,

  • zaangażowanie i chęć do pracy,

  • mile widziane prawo jazdy kategorii B, znajomość języka niemieckiego/angielskiego.

  • wiek maksymalny 45 lat

OFERUJEMY

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę,

  • stawkę od 40 zł/h z możliwością podwyżki w zależności umiejętności oraz zaangażowania

  • niezbędną odzież i narzędzia do pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy,

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski,

  • pracę w polskim zespole,

  • wsparcie opiekuna 24h,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pracę na terenie krajów UE.

Pierwszy wyjazd od 19 maja. Później regularnie co dwa tygodnie

Aplikacje proszę kierować na: jakub.madejski0[at]wp.pl

Prosimy o kontakt w godzinach 08:00-16:00

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 915257977