2. Praca
  3. Energetyka
  4. Odnawialna
  5. Odnawialna - Mazowieckie
  6. Odnawialna - Warszawa
  7. Odnawialna - Białołęka
Dodane 18 kwietnia 2024

Monter instalacji fotowoltaicznych/ Elektryk

Wynagrodzenie

4 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy

Opis

Poszukuję montera instalacji fotowoltaicznych/ elektryka.

Główne zadania:

-montaż systemów fotowoltaicznych

-prace elektryczne

Dodatkowo ( w przypadku mniejszej ilości zleceń):

-reklama zewnętrzna tj. banery, folie samoprzylepne, itp.

Mile widziane doświadczenie oraz uprawnienia SEP- nie jest to warunek konieczny.

Wymagamy:

-chęci do pracy i zaangażowania

-braku przeciwskazań do pracy na wysokości

-dyspozycyjności (praca głównie na rynku lokalnym jednak zdarzają się również prace wyjazdowe)

Główna siedziba firmy znajduje się w Chotomowie (okolice Legionowa)

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 912827022