2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Wielkopolskie
  5. Budowa / remonty - Trzcianka
Dodane 08 kwietnia 2024

Monter instalacji alarmowych i monitoringu, sat itp.

Wynagrodzenie

4 500 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Trzcianka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma branży elektrycznej/niskoprądowej z siedzibą w Trzciance poszukuje kandydatów na monterów instalacji elektrycznych i teletechnicznych.

Zakres obowiązków: montaż okablowania i urządzeń sieci LAN, systemy sygnalizacji pożaru, CCTV, RTV, alarmy itp.

Stabilna praca dająca pewność zatrudnienia na umowę o pracę.

Nasza firma stawia na ambitnych ludzi chcących się rozwijać, oczekujących awansu oraz wynagrodzenia stosownego do poziomu rozwoju zawodowego.

Osobom pragnącym poszerzać swoją wiedzę techniczną dajemy możliwość zmiany stanowiska pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi monterskich,

  • Braku przeciwwskazań do pracy na wysokościach,

  • Zaangażowania w prace,

  • Uczciwości,

  • Prawo Jazdy kategorii B,

  • braku przeciwwskazań do pracy na wysokości,

  • jako atut - znajomość elektryki (uprawnienia SEP, F-GAZY)

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość skorzystania z z grupowego ubezpieczenia,

  • Ciekawą prace z możliwością dużego rozwoju osobistego oraz awansu,

  • Szkolenia,

  • Umowę o pracę,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Możliwość założenia karty Multisport.

  • Ubezpieczenie zdrowotne LUXMED.

Jesteś mężczyzną, chcesz pracować,

złóż CV, zostań członkiem ambitnego zespołu, rozwijaj umiejętności.

Więcej informacji tel. 50*****97.

Prosimy o przesłanie CV z poniższą klauzulą, w wiadomości OLX.

W CV prosimy załączyć klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez PCnet Computer S.C. z siedzibą w Trzciance przy Placu Pocztowym 8 w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko Monter instalacji oraz kolejnych procesów na powyższe i inne stanowiska."

Informujemy, że:

1.      Administratorem danych osobowych przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji jest PCnet Computer S.C., Plac Pocztowy 8, 64-980 Trzcianka.

2.      Dane osobowe kandydatów będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego lub w kolejnych naborach kandydatów na pracowników PCnet Computer S.C. na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a RODO).

3.      Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

5.      Dane zgromadzone w procesach rekrutacyjnych będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż do 30.06.2024 r.

6.      Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych osobowych, żądania ich sprostowania lub usunięcia. Wniesienie żądania usunięcia danych jest równoznaczne z rezygnacją z udziału w procesie rekrutacji prowadzonym przez PCnet Computer S.C.. Ponadto przysługuje jej prawo do żądania ograniczenia przetwarzania w przypadkach określonych w art. 18 RODO.

7.      Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodne z prawem przetwarzanie jej danych osobowych.

8.      Podanie danych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych nie jest obowiązkowe, jednak jest warunkiem umożliwiającym ubieganie się o przyjęcie kandydata do pracy.

Lokalizacja

Trzcianka,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Trzcianka
ID: 712586624