2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Małopolskie
  5. Budowa / remonty - Kraków
  6. Budowa / remonty - Bronowice
Dodane 23 kwietnia 2024

monter i pomocnik paczkomatów Kraków

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS Preferowany kontakt telefoniczny od 9.00 60*****00

Nasze wymagania

·       doświadczenie w branży budowlanej, elektrycznej lub montażowej,

·       prawo jazdy kat. B

·       umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi

·       dokładność , sumienność , praca wymagająca predyspozycji fizycznych przy przemieszczania ciężkich modułów

·       chęć do pracy w delegacji - od poniedziałku do piątku - zakwaterowanie na koszt pracodawcy - warunek konieczny

Twój zakres obowiązków

·       montaż maszyn paczkowych na terenie województwa, małopolskiego i śląskiego

·       testowanie poprawności działania maszyny

·       raportowanie prac w aplikacji mobilnej

Oferujemy

·       atrakcyjny system wynagrodzeń i motywacji (adekwatny do posiadanych kwalifikacji)

·       ciekawą i stabilną pracę w rozwijającej się firmie

·       możliwość zdobycia wiedzy w rozwojowej branży

·       niezbędne narzędzia pracy,

·       wyposażeniem stanowiska w niezbędne narzędzia wraz samochodem służbowym.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 883134140