2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Katowice
  7. Obsługa produkcji - Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
Dodane 29 kwietnia 2024

Monter hydrauliki siłowej do zabudów w samochodach ciężarowych

Lokalizacja

Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Jesteśmy firmą zajmująca się produkcją wyspecjalizowanych zabudów do samochodów ciężarowych. Znajdujemy się na terenie Aglomeracji Śląskiej - Katowice.

Poszukujemy do pracy kandydata na stanowisko:

Wymagane doświadczenie: Tak

Forma zatrudnienia - umowa o pracę

Praca na hali produkcyjnej , od poniedziałku do piątku w godz. 7-15 oraz w wybrane soboty (1 lub 2).

Opis stanowiska:

  • Montaż pomp i zbiorników hydraulicznych

  • Montaż siłowników hydraulicznych wraz z niezbędnymi elementami hydrauliki

  • Składanie i uzbrajanie rozdzielaczy hydraulicznych

  • Zakuwanie przewodów hydraulicznych

  • Ogólne prace montażowe przy produkcji zabudów

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość zagadnień hydrauliki siłowej

  • Obsługa narzędzi ręcznych

  • Sprawności manualne

  • Dokładność w wykonywaniu pracy

  • Dbanie o estetykę pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • Doświadczenie w podobnej branży związanej z hydrauliką siłową

Oferujemy:

  • Stabilność wynagrodzenia

  • Pracę w rozwijającej się firmie

CV proszę przesyłać w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Proszę o dołączenie klauzuli:

"Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. n. 01, poz.926 z póź. zm.).

Śląskie

Śląskie, Katowice, Brynów-cz. Wsch.-Osiedle Zgrzebioka
ID: 834941133