2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Mazowieckie
  5. Praca za granicą - Warszawa
  6. Praca za granicą - Włochy
Ecotec Polska Sp. z o.o.
Dodane 26 kwietnia 2024

Monter fotowoltaiki na gruncie - Niemcy

Wynagrodzenie

10 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Kraj: NiemcyDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Ecotec Polska Sp. z o.o. jest niezależną firmą zajmującą się energia słoneczną wchodzącą w skład międzynarodowej grupy Ecotec Silent Energy zajmującej się projektowaniem, budową i obsługą farm fotowoltaicznych na całym świecie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko Montera farm fotowoltaicznych.

Zakres obowiązków:

  • montaż fundamentów,
  • montaż konstrukcji wsporczej,
  • montaż paneli fotowoltaicznych,
  • montaż okablowania instalacji elektrycznej.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • gotowość do podjęcia pracy poza granicami Polski,
  • dyspozycyjność,
  • otwartość na rozwiązywanie problemów,
  • zaangażowanie.

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • certyfikat VCA/SCC,
  • uprawnienia na koparki (operator),
  • uprawnienia SEP do 1 kV (elektomonter),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie – na warunkach polskich (zgłoszenie do ZUS),
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz przejazd,
  • stałą i stabilną pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o wysyłanie CV wraz ze zdjęciem. Rozmowy rekrutacyjne prowadzimy w siedzibie firmy w Warszawie. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

ZASTRZEGAMY SOBIE PRAWO KONTAKTU Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 707350278