2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Dolnośląskie
  5. Budowa / remonty - Legnica
profiSOL
Dodane 25 kwietnia 2024

Monter Fotowoltaika/Монтер сонячних панелей

Wynagrodzenie

7 000 - 13 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Legnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Częste podróże służbowePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy), 🇺🇦 Польська мова не обов'язкова (Jęz. polski niewymagany)

profiSOL sp. z o.o., powstała w 2017 roku, zajmuje się budową instalacji fotowoltaicznych. Mając ugruntowaną pozycję na rynku realizuje kontrakty na terenie Polski i Europy.

Poszukujemy kandydatów posiadających doświadczenie na podobnym stanowisku, odpowiedzialnych i pragnących zaangażować się w powierzony zakres obowiązków.

Stanowisko, które proponujemy, związane jest z pracą przy budowie farm fotowoltaicznych na terenie Polski – praca w delegacji.

Zakres obowiązków:

  •        montaż konstrukcji i modułów fotowoltaicznych

  •        montaż okablowania

  •        montaż ogrodzenia

  •        inne prace budowlane związane z budową farm

Wymagania:

  •        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  •        chęci do pracy i nauki nowych zagadnień

  •        umiejętność obsługi podstawowych narzędzi, elektronarzędzi

  •        dyspozycyjność do pracy w ciągłej delegacji

Dodatkowym atutem będą:

  •        podstawowa umiejętność obsługi komputera

  •        prawo jazdy kat. B lub wyższe

  •        umiejętność obsługi ciężkich maszyn budowlanych (ładowarki, koparki)

  •        umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych

Oferujemy:

  •        wynagrodzenie netto 23-28zł /h

  •        zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  •        atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wiedzy

  •        bezpłatne dojazdy do pracy oraz noclegi

  •        dla osób wyróżniających się zaangażowaniem oraz szybko uczących się - podwyżki oraz możliwość awansu

-       Prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą – zgodna na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji lub o kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Legnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Legnica
ID: 878663764